Barman/Barwoman

Προσωρινή / Εποχική Δημοσιεύθηκε 4 years ago Μάλια

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

Malia Bay Beach Hotel & Bungalows
Περιγραφή

Το ξενοδοχείο 4* Μaliabay Βeach Ηotel & Βungalows στα Μάλια Ηρακλείου Κρήτης αναζητά:
Barman / Barwoman
Ψάχνουμε για το all-inclusive ξενοδοχείο μας έναν ενθουσιώδη barman ή barwoman να μπορεί να προσφέρει εξαιρετικές εμπειρίες στους επισκέπτες μας και να δημιουργήσει ποτά που να υπερβαίνουν τις ανάγκες και τις προσδοκίες των πελατών.

Αρμοδιότητες
  • Προετοιμασία των αλκοολούχων ή μη αλκοολούχων ποτών
  • Αλληλεπίδραση με τους πελάτες, λήψη παραγγελιών και σερβίρισμα ποτών
  • Ικανότητα αξιολόγησης των αναγκών και προτιμήσεων των πελατών, αλλά και ικανότητα συστάσεων σε αυτούς
  • Εξαιρετική γνώση της ανάμειξης ποτών, γαρνίρισμα και σερβίρισμα
  • Υπεύθυνος αποθεμάτων και παραγγελιών του χώρου σας
  • Ικανότητα εστίασης στους πελάτες ώστε να καλλιεργήσετε μια εξαιρετική εμπειρία φιλοξενίας
  • Συμμόρφωση με όλους τους κανονισμούς υγιεινής τροφίμων και ποτών
Απαραίτητα Προσόντα
  • Απαραίτητα αγγλικά / επιθυμητή μια 2η ξένη γλώσσα
Επιθυμητά Προσόντα
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 ετών σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων
Απολαβές & Παροχές
  • Άριστες συνθήκες εργασιακού περιβάλλοντος
  • Διαμονή όπου κριθεί αναγκαίο
  • Διατροφή
  • Μισθός αναλόγως προσόντων
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Αποστολή βιογραφικού συνοδευόμενου από πρόσφατη φωτογραφία στο email: [email protected]

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του heraklionjobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Προσωρινή / Εποχική

Δημοσιεύθηκε : 4 years ago
Μάλια

Αιτήσεις δεκτές έως και : 31/03/2020

Heraklion Jobs

Ηράκλειο, Κρήτη

Το Heraklion Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Ηρακλείου. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Heraklion Jobs.