Ηλεκτρολόγος- Συντηρητής ανυψωτικών μηχανημάτων

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 year ago ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΚΡΗΤΗ

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

Toyota Material Handling Greece AE
Περιγραφή

Ως Ηλεκτρολόγος Αυτοκινήτων - Ανυψωτικών Μηχανημάτων θα υποστηρίζετε καθημερινά τους πελάτες της εταιρίας μας να βρουν την βέλτιστη λύση για τις ανάγκες που έχουν προκύψει. Θα είστε υπεύθυνος για την επισκευή και συντήρηση ανυψωτικών μηχανημάτων μέσω επισκέψεων σε πελάτες της εταιρείας & για την καθημερινή επικοινωνία μαζί τους. Η θέση αναφέρεται στον Regional After Sales Manager, ο οποίος θα είναι υπεύθυνος για την καθοδήγηση και ανάπτυξή σας.

Αρμοδιότητες
  • Κινητό συνεργείο επισκευών και συντηρήσεων
  • Καθημερινή τεχνική υποστήριξη μεγάλου πελατολογίου μέσα από επισκέψεις
  • Επικοινωνία με όλα τα μέλη του οργανισμού για την εκπλήρωση τεχνικών εργασιών
Δεξιότητες
Ικανότητες επικοινωνίας Παρουσίασης και Οργάνωσης Μεθοδικότητα Ομαδικότητα Εχεμύθεια
Απαραίτητα Προσόντα
  • Απόφοιτος/η Ηλεκτρολογικής Κατεύθυνσης
  • Ελάχιστη εμπειρία σε συνεργεία αυτοκινήτων, αυτοματισμούς
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση χειρισμού υπολογιστών / tablet
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψήφιους
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
Απολαβές & Παροχές
  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών που περιλαμβάνει σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Σύστημα bonus
  • Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Για αποστολή Βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση ενδιαφέροντος".
Στο βιογραφικό σημείωμα να αναγράφεται ο τίτλος της θέσης “Ηλεκτρολόγος Αυτοκινήτων/ Ανυψωτικών Μηχανημάτων”.
Τηλέφωνο επικοινωνίας +30 22990 20205 (Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού).

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του heraklionjobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Απαραίτητη προϋπηρεσία (σε έτη) : 2

Δημοσιεύθηκε : 1 year ago
ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΚΡΗΤΗ

Αιτήσεις δεκτές έως και : 31/12/2022

2Η ΟΔΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟΥ , ΗΡΑΚΛΕΙΟ

6948043080