Καθηγήτρια/Καθηγητής Αγγλικής φιλολογίας/Γλώσσας

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 year ago Γ.Μαράντη 65/Θ.Κολοκοτρώνη 03

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

Κέντρο Ξένων Γλωσσών Εύα Κεφαλογιάννη
Περιγραφή

Ζητείται Καθηγήτρια/Καθηγητής Αγγλικής Φιλολογίας για να εργαστεί σε κέντρο Ξένων Γλωσσών με πλήρη ή μερική απασχόληση.

Αρμοδιότητες
  • Για τμήματα όλων των επιπέδων από pre - juniors έως Proficiency C1/C2
Δεξιότητες
Creative Imaginative Energetic Patient Innovative
Απαραίτητα Προσόντα
  • Απόφοιτοι Αγγλικής Φιλολογίας
  • Επάρκεια και άδεια διδασκαλίας
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".
Εναλλακτικά καλέστε στο τηλ: 6948438293

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του heraklionjobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Απαραίτητη προϋπηρεσία (σε έτη) : 2

Δημοσιεύθηκε : 1 year ago
Γ.Μαράντη 65/Θ.Κολοκοτρώνη 03

Αιτήσεις δεκτές έως και : 31/12/2022

ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑ

Κολοκοτρώνη 03/ Γ. Μαράντη 65 , Κορώνη Μαγαρά

+306948438293