Οδηγοί & Συνοδοί Χρηματαποστολών

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 4 years ago Νομός Ηρακλείου

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

BRINK'S HELLAS
Περιγραφή

Ο όμιλος Brink's Hellas, η μεγαλύτερη εταιρία security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σε ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.
Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως υπάλληλος ασφαλείας (στατικές φυλάξεις, patrol, αερομεταφορές, χρηματαποστολές), το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να έρθεις σε επικοινωνία μαζί μας!
Αυτή την περίοδο προσλαμβάνουμε άμεσα:
Οδηγούς και Συνοδούς Χρηματαποστολών ΓΙΑ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Αρμοδιότητες
  • Η ασφαλής εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
  • Συνεπής και επαγγελματική συμπεριφορά
Απαραίτητα Προσόντα
  • Απολυτήριο λυκείου
  • Γνώση αγγλικών (επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη)
Επιπρόσθετες Προϋποθέσεις
  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ
  • Άδεια οδήγησης Β' ή Γ' κατηγορίας (αφορά τη θέση του οδηγού)
  • Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση
  • Eκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)
Απολαβές & Παροχές
  • Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας
  • Δυνατότητα επιπλέον αποδοχών βάσει της συνέπειας και της απόδοσής σου
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας σου
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Για αποστολή βιογραφικών ακολουθείστε τον παρακάτω σύνδεσμο:
σημειώνοντας τον κωδικό θέσης DR/HER.
Περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο: 2810 360296
Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου. Έλα στην Brink's!

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του heraklionjobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 4 years ago
Νομός Ηρακλείου

Αιτήσεις δεκτές έως και : 31/03/2020

Heraklion Jobs

Ηράκλειο, Κρήτη

Το Heraklion Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Ηρακλείου. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Heraklion Jobs.