Promoter

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 year ago Ηράκλειο

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

R Tour
Περιγραφή

Ζητούνται άμεσα νέοι/νέες για την προώθηση καλλυντικών προϊόντων. Ευέλικτο ωράριο με καλές αποδοχές με προμήθεια.

Αρμοδιότητες
  • Άριστη εκπροσώπηση του Brand
  • Ενημέρωση σχετικά με τις προσφορές των προϊόντων της εταιρείας
  • Άμεση εξυπηρέτηση πελατών, διερεύνηση των αναγκών τους και σαφής ενημέρωση για τα προϊόντα του Brand
Απαραίτητα Προσόντα
  • Καλή χρήση Η/Υ
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
Επιθυμητά Προσόντα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".
Παρακαλείστε στο βιογραφικό σας να περιλαμβάνεται μια πρόσφατη φωτογραφία.

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του heraklionjobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 1 year ago
Ηράκλειο

Αιτήσεις δεκτές έως και : 31/12/2022

R Tour

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

6981013023