Στέλεχος Τεχνικού τμήματος

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 year ago Ηράκλειο

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

EUROGAT Α.Ε
Περιγραφή

Η εταιρία EUROGAT AE με ηγετική θέση στο χώρο των Επαγγελματικών Μηχανών Καφέ και Μηχανημάτων εξοπλισμού Μπαρ, αναζητά στέλεχος για το Τεχνικό τμήμα στο κατάστημα του Ηρακλείου Κρήτης.

Αρμοδιότητες
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης εντός και εκτός έδρας
  • Εξυπηρέτηση πελατών έδρας σε πωλήσεις εξαρτημάτων και αξεσουάρ
  • Παραλαβές - Παραδόσεις & Καταγραφή εμπορευμάτων
Απαραίτητα Προσόντα
  • Γνώσεις Ηλεκτρολογίας ή Μηχανολογίας ή Ψυκτικού
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ.
  • Καλή γνώση χειρισμού MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικών
Επιθυμητά Προσόντα
  • Τεχνική κατάρτιση σε Επαγγελματικές Μηχανές Καφέ ή Μηχανολογικό Εξοπλισμό Μπαρ ή Ψύξης
  • Άδεια οδήγησης δίκυκλου
Απολαβές & Παροχές
  • Πλήρη απασχόληση
  • Δυνατότητα εξέλιξης με εκπαίδευση από μια συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρία του κλάδου, με σύγχρονη δομή και οργάνωση
  • Όλες οι πληροφορίες που λαμβάνονται αντιμετωπίζονται με εμπιστευτικότητα
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".
Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι μπορούν να προωθήσουν το βιογραφικό τους σημείωμα με τον αντίστοιχο κωδικό (H-SERVICE 0101_2022).

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του heraklionjobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 1 year ago
Ηράκλειο

Αιτήσεις δεκτές έως και : 09/02/2023

Heraklion Jobs

Ηράκλειο, Κρήτη

Το Heraklion Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Ηρακλείου. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Heraklion Jobs.