Υπεύθυνος Αποθήκης

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 year ago Ηράκλειο

Η θέση εργασίας αφορά την εταιρία:

KALOUDAKIS
Περιγραφή

Η εταιρία ΚΑΛΟΥΔΑΚΗΣ η οποία δραστηριοποιείται επί 40 έτη στον κλάδο των Α υλών αρτοποιίας ζαχαροπλαστικής με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης αναζητά:

ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΑΠΟΘΗΚΗΣ (ΚΩΔ: "ΥΠ ΑΠΟ")

Αρμοδιότητες
  • Συντονισμός παραλαβής προϊόντων, έλεγχος της ποιότητας και της
  • ποσότητας των εμπορευμάτων
  • Φόρτωση/εκφόρτωση εμπορευμάτων, αποθήκευση και διακίνηση στα
  • τμήματα
  • Προγραμματισμός των παραγγελιών και των δρομολογίων
  • Μέριμνα για την ευταξία και την καθαριότητα της αποθήκης
  • Διαχείριση επιστροφών προς τους προμηθευτές
  • Υποστηρικτικές εργασίες απογραφής
Απαραίτητα Προσόντα
  • Απολυτήριο Τεχνικής Σχολής ή απολυτήριο Τεχνικού Λυκείου ή Πτυχίο ΤΕΙ κατ’ ελάχιστον
  • Γνώση Η/Υ, λογισμικού διαχείρισης αποθήκης (WMS) και λογισμικού διαχείρισης εμπορευμάτων (ERP), κατά προτίμηση SoftOne
  • Απαραίτητη η 5ετής επαγγελματική προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση μηχανογραφημένης αποθήκης και σχετική εκπαίδευση
  • Η άδεια χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος (κλαρκ) θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία, εργατικότητα, συνέπεια,υπολογιστική ικανότητα αντίληψης χώρου και σημασία στην λεπτομέρεια
  • Προσαρμοστικότητα σε συνθήκες πίεσης χρόνου & αποτελεσματικότητα στην αντιμετώπιση προβλημάτων ατομικά και ομαδικά
  • Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
Απολαβές & Παροχές
  • Άμεση πρόσληψη
  • Μόνιμη 6ήμερη εργασία
  • Αποδοχές αναλόγως των προσόντων, γνώσεων και εμπειρίας
  • Πλήρης απασχόληση
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
Οδηγίες Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".
Στο βιογραφικό να αναγράφεται ο ΚΩΔ: "ΥΠ ΑΠΟ"

Κάνοντας αίτηση σε μία αγγελία εργασίας, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου του heraklionjobs.gr.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 1 year ago
Ηράκλειο

Αιτήσεις δεκτές έως και : 13/02/2023

Heraklion Jobs

Ηράκλειο, Κρήτη

Το Heraklion Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Ηρακλείου. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Heraklion Jobs.